برگزاری هفته روابط‌عمومی در سراسر کشور

تاریخ انتشار : ۱۲ ارديبهشت ماه ۱۳۹۵

گرامیداشت هفته روابط‌عمومی سال 1395 از 27 اردیبهشت تا دوم خرداد ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

 

علی شوقی بنام دبیر ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی با بیان این مطلب افزود: در آستانه برگزاری چهارمین سال گرامی‌داشت هفته روابط‌عمومی، شاهد استقبال انجمن‌ها، نهادهای حرفه‌ای و صنفی و فعالان این حوزه از این حرکت هستیم که نشان‌ از اهمیت روابط‌عمومی دارد.

 

شوقی بنام ادامه داد: از همان ابتدای امر و در زمان تشکیل دبیرخانه دایمی این هفته در سال 92، شورای سیاست‌گذاری اعتقاد داشت، برگزاری تنها یک روز به منظور گرامیداشت خدمات و فعالیت‌های فعالان روابط‌عمومی کافی نیست و به همین منظور، برگزاری هفته روابط‌عمومی در سطح گسترده‌تری در دستور کار قرار گرفت.

 

دبیر ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی در ادامه افزود: در دومین دوره این هفته در سال 93 که با ارایه پیامی از سوی جناب آقای دکتر روحانی رییس محترم جمهوری اسلامی همراه بود، شاهد به ثمر رسیدن زحمات تمامی فعالان این عرصه در سراسر کشور بودیم و اینک در سال چهارم، هفته روابط‌عمومی با برنامه‌های متنوع و متعدد انجمن‌ها، نهادهای حرفه‌ای و صنفی در سطح کشور برگزار می‌شود.

 

وی این هفته و برنامه‌های آن را فرصت مناسبی برای معرفی توانمندی‌های روابط‌عمومی‌ها در تعمیق روابط میان مردم با دستگاه‌های اجرایی از یک سو و بیان چالش‌های حرفه‌ای آن از سوی دیگر دانست.

 

شوقی بنام خودجوش بودن فعالان روابط‌عمومی برای برگزاری این هفته را حائز اهمیت دانست و ضمن تشکر از همه مدیران، کارشناسان و استادان این حوزه گفت: هفته روابط‌عمومی مختص به یک انجمن و نهاد خاص در کشور نیست و هر کس در هر مکانی با گرامیداشت آن، گامی مؤثر در راستای حفظ و اعتلای روابط‌عمومی در کشور برمی‌دارد.

 

به گزارش ایسنا، چهارمین هفته روابط‌عمومی از 27 اردیبهشت لغایت دوم خرداد ماه سال 1395 برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت مراسم یا تماس تلفنی با شماره 88807453 سئوالات خود را مطرح کنند.

 
اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.