برگزاری جشنواره پروژه‌های دانش‌آموزی تبیان با مشارکت رایتل

تاریخ انتشار : ۱۲ ارديبهشت ماه ۱۳۹۵

یازدهمین دوره از سری جشنواره‌های دانش‌آموزی تبیان با حضور و مشارکت رایتل در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

 

در همکاری مشترک رایتل و موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان در یازدهمین دوره این جشنواره دانش‌آموزی، موسسه تبیان از امکانات زیرساختی رایتل برای تسهیل در اجرای پروژه، توسط کاربران خود بهره برد؛ به این ترتیب که پژوهشگران تبیانی از زمان ثبت‌نام تا پایان دوره برگزاری جشنواره، هر ماه از 500 مگابایت حجم ترافیک اختصاصی هدیه، ویژه استفاده از وب‌سایت تبیان برخوردار شدند. همچنین جهت تسهیل در ارتباطات اعضای گروه در دوره اجرای پروژه و انجام تحقیقات، امکان تماس صوتی رایگان بین اعضای هر گروه تا پایان دوره برگزاری جشنواره از سوی رایتل میسر شده بود.

 

رایتل امکان تماس رایگان با تلفن گویای دبیرخانه جشنواره را برای دارندگان سیم‌کارت اعتباری رایتل در طرح ویژه جشنواره فراهم کرده بود.

 

طرح پروژه‌های دانش‌آموزی موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان، بر اساس استاندارد یادگیری بر مبنای جست‌وجوگری در بین معلمان و دانش‌آموزان ایرانی طراحی شده و بر آن است تا با استفاده از تکنولوژی‌های جدید شیوه آموزش و لذت بردن از علوم را بهبود بخشد.

 

این پروژه‌ها برای گسترش فرهنگ پژوهش، لذت بردن از دانستن و عمیق‌کردن فهم دانش‌آموزان توسط استادان و با تایید کارشناسان سازمان استعدادهای درخشان طراحی شده‌اند.

 

ثبت‌نام یازدهمین جشنواره بین‌المللی پروژه‌های دانش‌آموزی تبیان از 13 آبان سال 94 مصادف با روز دانش‌آموز از طریق سایت تبیان انجام و برنامه اختتامیه آن در اردیبهشت‌ماه سال 95 در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد.

 

اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.