عرضه ساعت هوشمند توسط سیکو اپسون

تاریخ انتشار : ۱۲ تير ماه ۱۳۹۵

برندپرس؛ شرکت سیکو اپسون ساعت هوشمند جدیدی را معرفی کرده است که دارای نمایشگر کاغذ الکترونیکی بوده و از نظر ظاهری چندان چشم‌نواز به‌حساب نمی‌آید.
در حالی‌ که هنوز موفقیت شرکت‌های بزرگ فناوری در زمینهٔ تولید ساعت‌های هوشمند در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، شرکای سیکو اپسون اقدام به معرفی ساعت هوشمند جدید و ویژه خود کرده است.
 
شرکت سیکو به‌عنوان یک نام قدیمی و شناخته شده در زمینهٔ تولید ساعت در جهان مطرح است و به‌خوبی توانسته است تا در طول سال‌های فعالیت خود برند سیکو را به‌عنوان نمادی از کیفیت ساعت به جهانیان معرفی کند.
 
با این‌ حال بازار ساعت‌های هوشمند می‌تواند یک دریای ناشناخته و حتی بسیار خطرناک برای شرکت‌هایی مانند سیکو باشد که ورود به آن بدون شک با ریسک بزرگی همراه خواهد بود.
 
حال شرکت سیکو اپسون ساعت هوشمند جدیدی را معرفی کرده است که دارای نمایشگر کاغذ الکترونیکی بوده و از نظر ظاهری چندان چشم‌نواز به‌حساب نمی‌آید. این ساعت با قیمت ۱۶۹ دلار آمریکا به بازار عرضه خواهد شد ولی هنوز بازارهای مقصد آن توسط شرکت تولید کننده به‌صورت دقیق مشخص نشده‌اند.
 
شایان‌ ذکر است که ابعاد این ساعت برابر با ۳۸.۳ در ۳۹.۴ میلیمتر و ضخامت آن ۸.۶۶ میلیمتر خواهد بود. این ساعت ۵۰ گرمی (وزن کامل به همراه بند) با نام اسمارت کنواس به بازار عرضه خواهد شد.
 
منبع: رایورز
اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.