در همایش برندهای برتر مراکز تجاری کشور

گراد،برند برتر پوشاک شد

تاریخ انتشار : ۰۹ تير ماه ۱۳۹۵

برندپرس؛ دومین همایش برندهای برتر و مجتمع‌های تجاری با هدف تقدیر و تجلیل از پیشکسوتان و فعالان این حوزه، فرهنگ‌سازی در خصوص رویکردهای مدرن و نوین صنعت ساخت، بهره‌برداری از مراکز خرید و الگوبرداری صحیح از استانداردهای روز جهان در مرکز همایش‌های هتل المپیک تهران برگزار شد.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، در این رویداد، بیش از 400 کارفرما و مدیر مراکز تجاری از سراسر کشور و 200 برند فعال در مراکز تجاری حضور داشتند و شرکت کنندگان به بحث و گفتگو در خصوص بررسی راه‌های موفقیت مراکز خرید و نیازهای متقابل برندها و مراکز تجاری پرداختند.
 
برندها و فروشگاه‌های برتر فعال در مراکز تجاری کشور، معماران، مدیران، بهره‌برداران موفق و نویسندگانی که در مورد مراکز خرید و برندها کتاب منتشر کرده‌اند، مجتمع‌های تجاری موفق در حال ساخت، افتتاح و فعالیت، سه حوزه اصلی کاری این همایش بود.
 
در این برنامه به مباحثی نظیر برندینگ شهری و سازه‌ای، نقش طراحی و معماری در موفقیت مراکز خرید، معرفی و استفاده از خدمات پولی و مالی و تامین اعتبار در ساخت مراکز خرید، استراتژی برندها جهت حضور در بازار، بررسی چشم انداز، چالش‌ها و فرصت‌های ساخت و بهره‌برداری از مراکز خرید ایران و جهان و راهکار‌های استفاده از زیر ساخت‌های IT و تکنولوژیکی در ساخت و راه اندازی مراکز خرید پرداخته شد.
 
در پایان مراسم نیز از برترین فعالان این حوزه نیز تقدیر شد که برند پوشاک گراد نیز، به عنوان برند برتر پوشاک ایرانی در مراکز خرید بود.
 
سید مهدی زعیم‌زاده، قائم مقام مدیر‌عامل گراد که به نمایندگی از این شرکت برای دریافت تندیس به روی سن رفته بود، پس از پایان مراسم گفت: از اینکه گراد همچنان در مسیر پیشرفت و موفقیت گام بر می‌دارد، بر خود می‌بالیم و امیدواریم در آینده‌ای نزدیک با تغییرات درون سازمانی که در شرکت ما رخ داده است، بتوانیم همچنان در مسیر خدمت‌رسانی و ارتقای کالا و خدمات خود با سرعت بیشتری حرکت کنیم. مفتخریم که در شادی‌های مردم نیز سهیم باشیم و خوشحالیم که مردم عزیز ایران را در کنار خود داریم.
 
انتهای پیام
 
 
 
 
اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.