قدردانی از اقدامات موثر بانک شهر در حمایت از محیط‌زیست

تاریخ انتشار : ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۵

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به موفقیت بانک شهر در ارائه خدمات الکترونیک، این خدمات را در زندگی شهروندان و به ویژه در حمایت از محیط‌زیست قابل قدردانی دانست.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانک شهر، مجید کیان‌پور عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند رو به رشد بانک شهر در سال‌های اخیر، گفت: هرقدر تلاش کنیم که ارتباطات حضوری در سیستم بانکی کاهش یابد، هم در وقت صرفه‌جویی می‌شود و هم گام‌های اساسی در زمینه حذف آلودگی‌های زیست‌محیطی و کاغذ از چرخه ارائه خدمات برداشته می‌شود و این موضوع مهمی است که بانک شهر آن را به اجرا در آورده است.

کیان‌پور تصریح‌کرد: بانک شهر این فضا را آماده کرده که هر شهروندی بتواند در محیط خانه خود در ۱۰ تا ۱۵ دقیقه فعالیت‌های بانکی خود را انجام دهد و از تردد بی‌دلیل و غیرضروری در شهر پرهیز کند.

این عضو مجلس شورای اسلامی یادآوری کرد: با توجه به نیاز شهرها به حمایت مالی بانک شهر از فعالیت‌های عمرانی، لازم است که بانک شهر فراتر از وضعیت کنونی نیز حرکت کند، از همین رو می‌بایست همان‌طور که هم‌اکنون نیز در حوزه خدمات بانکی الکترونیک موفق است، تعامل خود را با شبکه‌های خدماتی که به صورت آنلاین خدمات ارائه می‌دهند، افزایش دهد.

انتهای پیام

 

اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.