10 مدل کابينت جزيره اي کاربردي با سينک ظرفشويي

تاریخ انتشار : ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۵

 هر وقت صحبت از جزيره آشپزخانه مي‌شود، اولين چيزي که به ذهن‌مان مي‌رسد يک مکعب ساده از جنس ام دي اف يا چيزي شبيه به ميز است، جايي که مهم‌ترين کاربري آن آماده‌سازي غذا است. اما يک کابينت جزيره علاوه بر زيبايي دکوراسيون آشپزخانه کارايي آن را نيز بالا مي برد.يک کابينت  جزيره اي به تنهايي مي‌تواند يک آشپزخانه کامل باشد. تجهيزاتي که در جزيره آشپزخانه نصب مي‌شود به نياز کاربر بستگي دارد. سينک ظرفشويي يکي از چيزهايي است که قرار گرفتن آن روي کابينت جزيره باعث مي شود کارايي‌اش بيش‌تر شود. اگر فضاي محدودي داريد نصب سينک ظرفشويي روي جزيره آشپزخانه مي‌تواند به صرفه جويي در فضا کمک کند. با کابينت بانک همراه باشيد تا نمونه‌هايي از جزيره آشپزخانه با سينک را ببينيد.

 

اين آشپزخانه يک کابينت جزيره‌ي منحني با سينکي ساده دارد. نورپردازي توکار در کابينت‌هاي هوايي بسيار زيبا است. مدل کابينت اين آشپزخانه ساده است اما چون براي ساخت آن از متريال‌هاي مختلف استفاده شده است سادگي آن يک‌نواخت و خسته‌کننده نيست. اين آشپزخانه زيبا و پيچيده است. چوب تيره‌اي که براي کابينت به کار رفته با سنگ مصنوعي صفحه کابينت هم‌خواني دارد. اين آشپزخانه فقط يک سينک ظرفشويي دارد که روي جزيره آشپزخانه نصب شده است. 


 
در اين آشپزخانه براي صفحه کابينت از سنگ صابوني استفاده شده است که تضاد زيبايي با کابينت هاي سفيد دارد. معمولا براي روح دادن به آشپزخانه سفيد از رنگ‌هاي تيره‌تر براي جزييات آشپزخانه استفاده مي‌شود. روي سطح اين جزيره فقط سينک ظرفشويي قرار گرفته و ساير تجهيزات آشپزخانه بخش‌هاي ديگر آشپزخانه جاي گرفته است. امروزه يکي از گرايش‌هاي پرطرفدار در طراحي کابينت ساختن جزيره‌هاي چندمنظوره است. طراحان سعي مي‌کنند ماشين ظرفشويي، سينک، کابينت و حتي اجاق گاز را در جزيره‌ي آشپزخانه بگنجانند. در اين آشپزخانه جزيره باعث شده از فضا استفاده بهتري شود. اين طرح داراي 2 بخش با ارتفاع‌هاي متفاوت است تا نيازهاي مختلف را برآورده کند. مثلا قسمت بلندتر محل صرف غذا و قسمت کوتاه‌تر محل انجام کار است. دکوراسيون اين آشپزخانه ترکيبي از متريال‌هاي مختلف از قبيل ام دي اف، سنگ مصنوعي، شيشه، و هاي گلاس است. به چراغ‌هاي آويز بسيار زيبا که در بالاي جزيره نصب شده است توجه کنيد. اين جزيره‌ي 6 گوشه جزيره اجاق گاز، فر، يخچال، و سينک دوم را در خود جاي داده است. مي‌توانيد ببينيد که يخچال دقيقا در گوشه‌ي مقابل فر قرار گرفته است. مزيت وجود دو سينک در آشپزخانه اين است که دو نفر مي‌توانند هم‌زمان به آماده‌سازي غذا بپردازند. اختلاف رنگ جزيره با کابينت آشپزخانه باعث شده کابينت جزيره اي جلوه ي بيشتري داشته باشد. طراح اين آشپزخانه از سبکي ساده و مدرن استفاده کرده تا اين جزيره‌ي شگفت‌انگيز و پرظرافت را ارائه کند. هاي گلاس سفيد در کنار کابينت‌هاي قهوه‌اي تيره به زيبايي خودنمايي مي‌کند. اگر طرح آشپزخانه‌ي شما داراي جزيره است بهتر است اجاق گاز يا سينک ظرفشويي را روي آن قرار دهيد تا کارايي محل انجام کار در آشپزخانه بالاتر برود. شايد نصب هود در وسط آشپزخانه منظره‌ي زيبايي نداشته باشد بنابراين توصيه مي‌شود سينک را روي جزيره نصب کنيد. يکي از زيبايي‌هاي آشپزخانه‌هاي اسپانيايي سينک مسي است. در اين آشپزخانه نيز سينک و شير آب مسي روي جزيره نصب شده است.

اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.