برگزاری جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران با حمایت ایرانسل

تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ماه ۱۳۹۵

ششمین دوره جشنواره ملی بازی‌های رایانه‌ای تهران، طی مراسمی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران به کار خود پایان داد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، این جشنواره با هدف گردهم آوردن جامعه بازی‌سازان برگزار شد و برنامه‌ریزی برای آن به گونه‌ای رقم خورد تا تمامی توسعه‌دهندگان بازی‌های رایانه‌ای در فضایی رقابتی و سالم گردهم آیند و آثار خود را برای قرار گرفتن در جایگاه نخست، آماده کنند.

ایرانسل نیز با حضور در این جشنواره و در نخستین گام همکاری با بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به عنوان متولی حاکمیتی این حوزه، از بازی‌های برتر در زمینه‌های فنی، اقتصادی و تبلیغاتی پشتیبانی کرده است. ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران، با ارائه شبکه گسترده اینترنت پرسرعت همراه در نسل‌های 2، 3، 4 و 4.5 و نیز ارائه گسترده‌ترین شبکه اینترنت نسل چهار ثابت (TD-LTE)، زیرساخت ارتباطی مطلوبی را با هدف برآورده کردن نیازهای علاقه‌مندان به بازی‌های رایانه‌ای فراهم کرده است.

همچنین حمایت از توسعه کسب و کار در بازار بازی‌های رایانه‌ای و موبایلی، فراهم کردن بستری پایدار در شبکه اینترنت پرسرعت خانگی (TD-LTE) برای مصرف‌کنندگان بازی‌ها، کمک به ترویج فرهنگ اسلامی- ایرانی، از جمله اهداف ایرانسل در نخستین گام همکاری با «بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای» به عنوان متولی حاکمیتی این حوزه اعلام شده است.

نخستین دوره جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران، بهمن ماه ۱۳۹۰ توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در کنار نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای برگزار شده بود.

به گفته دبیر این جشنواره، امسال تعداد 206 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود که در مقایسه با دوره‌های قبل یک رکورد محسوب می‌شود.

انتهای پیام

 

اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.