در راستای رفاه حال مشتریان

بانک پاسارگاد امکانات بانکداری مجازی خود را افزایش داد

تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ماه ۱۳۹۵

بانک‌ پاسارگاد در راستای رفاه حال مشتریان و سهولت دسترسی به خدمات بانکی از طریق بانکداری مجازی، امکانات جدیدی فراهم کرد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانک‌پاسارگاد، این بانک در اقدامی دیگر امکان انتقال وجه مستمر کارت به کارت همچنین امکان انتقال وجه کارت به کارت به‌صورت گروهی را فراهم کرد.

بانک پاسارگاد اعلام‌کرد: پیش از این انتقال وجه مستمر از طریق حساب بانک‌پاسارگاد به سایر حساب‌ها و همچنین انتقال وجه گروهی سپرده به سپرده در اینترنت‌بانک‌پاسارگاد در اختیار مشتریان قرار گرفته بود.

در همین راستا بانک‌پاسارگاد بهره‌مندی از سامانه همراه بانک پاسارگاد (موبایل بانک) را در ساعت‌های هوشمند دارای سیستم عامل اندروید (Android Wear) فراهم کرد. در این خدمت مشتریان با نصب سامانه همراه بانک ‌پاسارگاد، می‌توانند به‌صورت خودکار از این خدمت بهره‌مند شوند. این بانک در اقدامی دیگر امکان انتقال وجه به‌صورت ساتنا را در سامانه همراه بانک پاسارگاد (موبایل بانک) فراهم کرد.

بانک‌ پاسارگاد به‌عنوان یک بانک سبز، اولین بانکی است که با بهره‌مندی از سیستم کر- بنکینگ منحصر به خود، امکان ارایه انواع خدمات بانکداری الکترونیک را به مشتریان خود دارد. این بانک با ارایه این خدمات، گامی اساسی برای حفظ محیط‌زیست، از طریق کاهش رفت‌ و آمدهای غیرضروری و صرفه‌جویی در زمان و هزینه، کاهش استفاده از کاغذ و قطع درختان و اجتناب از آلودگی هوا برداشته‌ است.

انتهای پیام

 

اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.