خرید هدیه روز زن در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا

مادر بهار است

تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ماه ۱۳۹۵

۲۹ اسفند روز مادر است. به همین مناسبت فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا در روزهای ۲۱، ۲۲ و ۲۳ اسفندماه هدیه‌های مخصوص روز مادر را با تخفیف ویژه برای مخاطبان مهیا کرده است.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، در این سه روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب می‌توانید به دیجی‌کالا بروید و بهترین هدیه‌ها را با بیشترین تخفیف برای مادر عزیزتان بخرید.

خرید هدیه روز مادر ۹۶

مادر شما خانه‌دار است یا شاغل؟ مدرن است یا سنتی؟ هنرمند است یا ورزشکار؟ جوان است یا مسن؟ دیگر نگران دردسرهای انتخاب هدیه نباشید چون که دیجی‌کالا برای مادران مختلف با تیپ‌های گوناگون هدایایی ویژه فراهم کرده است. در جشنواره‌ی «مادر بهار است» می‌توانید هدیه روز مادر را با بیشترین تخفیف بخرید و یک جشن روز  مادر شیرین در آستانه‌ نوروز برگزار کنید.

خرید هدیه روز زن ۹۶

دیجی‌کالا هدایای روز مادر را در مجموعه‌های قیمتی مختلف قرار داده تا بتوانید بر اساس بودجه‌ خود بهترین انتخاب را داشته باشید. مجموعه‌هایی از هدایای زیر ‍۱۰۰ هزار تومان، بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان و بالاتر از آن. شما می‌توانید خرید هدیه روز زن را با تخفیف از دیجی‌کالا خرید کنید.

جشنواره خرید عیدی ویژه نوروز ۹۶ در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

در ضمن برای اینکه دیجی‌کالا بتواند به بهترین شکل و با خدمات عالی هدایا را به دست شما برساند، جشنواره را چند روز زودتر برگزار می‌کند. بدین ترتیب پیش از رسیدن به شلوغی‌های دم عید و تعطیلات، می‌توانید به موقع هدیه را تحویل بگیرید و ۲۹ اسفند با خیال راحت جشن روز مادر را برگزار کنید.

پس منتظر فروش ویژه‌ی روز مادر در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا باشید. ۲۱، ۲۲ و ۲۳ اسفند از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰۰ شب به دیجی‌کالا بیایید و در جشنواره‌ «مادر بهار است» شرکت کنید.

انتهای پیام

 

اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.