سینولکس؛ عاملیت رسمی روغن‌های BASF آلمان در ایران

تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ماه ۱۳۹۵

مدیرعامل شرکت پترو کیمیا سپاهان (روغن سینولکس) از امضای قرارداد عاملیت رسمی روغن و موادافزودنی و تولید مشترک این مواد با BASF آلمان خبر داد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، محمدعلی نساجیان مدیرعامل شرکت پترو کیمیا سپاهان (روغن سینولکس)، اعلام‌کرد: این شرکت پس از رایزنی‌های چندین ماهه، هفته گذشته قرارداد عاملیت رسمی روغن و مواد افزودنی و تولید مشترک این مواد را باBASF آلمان در مقر اصلی این شرکت در شهر لودویگزهافن منعقد کرده است.

 وی با اعلام اینکه این گام سرآغاز عصر جدیدی در عرصه روغن‌های صنعتی و سینتتیک کشور است، گفت: امیدواریم در آینده نه چندان دور شاهد انتقال فن‌آوری‌های Hi-tech به ایران از سوی این بزرگ‌ترین تولیدکننده مواد شیمایی جهان که با بیش از ۱۱۳ هزار نیروی متخصص، شش سایت پتروشیمی بهم پیوسته و ۳۵۲ سایت تولیدی پراکنده در سراسر جهان در سال ۲۰۱۶ بیش از ۵۷ میلیارد یورو درآمد کسب کرده، باشیم.

در سال ۲۰۱۵ نیز "کرت بوک" مدیرعاملBASF  آلمان، پس از سفر خود به ایران به عنوان هیات همراه "زیگمار گابریل" وزیر وقت اقتصاد آلمان، از پتانسیل بالای صنعت ایران و برنامه‌ریزی برای تاسیس بزرگ‌ترین سایت پتروشیمی جهان در ایران سخن گفته بود.

انتهای پیام

 





اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.