بررسی کیفی عملکرد پایانه‌های فروشگاهی بانک ایران زمین

تاریخ انتشار : ۱۸ اسفند ماه ۱۳۹۵

جلسه‌ای با حضور مدیران اموربانکداری مدرن بانک ایران زمین با نمایندگان شرکت فن‌آوا با هدف برطرف کردن مشکلات دستگاه‌های pos برگزار شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، عباس‌نیا مدیر امور بانکداری بانک ایران زمین، در این زمینه گفت: بانک ایران زمین مزایای خوبی در سال آینده برای پذیرندگان فعال در نظر گرفته است.

وی اظهارکرد: باشگاه پذیرندگان که به همت مدیریت انفورماتیک و بازاریابی تدارک دیده شده، در فروردین‌ماه سال آینده افتتاح می‌شود که در این باشگاه پکیج‌ها و کمپین‌های خوبی به پذیرندگان فعال داده می‌شود.

در این جلسه که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، نمایندگان شرکت فن‌آوا به صورت ویدئو کنفرانس با مدیریت شعب استان‌های اصفهان، فارس، البرز، کرمان و هرمزگان بانک ایران زمین ارتباط برقرار کرده و از نزدیک در جریان مشکلات شعب در زمینه نصب و خدمات پس از فروش دستگاه‌های فروشگاهی قرار گرفتند.

در پایان طرفین برای افزایش تعاملات در زمینه پشتیبانی پایانه فروش PSP و فرایند زمانی نصب دستگاه‌ها، افزایش کارآمدی کیفی و کمی دستگاه‌های pos و رضایت مشتریان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

انتهای پیام

 

اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.