معرفی بانک پاسارگاد به عنوان یکی از 3 سازمان دانشی برتر در ایران

تاریخ انتشار : ۱۷ اسفند ماه ۱۳۹۵

در اختتامیه ششمین جایزه جهانی سازمان دانشی‌برتر در ایران، بانک‌پاسارگاد بار دیگر به عنوان یکی از سه شرکت برتر این دوره از ارزیابی‌ها انتخاب شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانک‌ پاسارگاد، این مراسم، با حضور مقامات عالی‌رتبه کشوری و لشکری و مدیران عالی بیش از 130 سازمان ایرانی، برخی از سفیران کشورهای اروپایی، نماینده جایزه جهانی Make در ایران، نماینده موسسه تحقیقاتی Teleos به عنوان نهاد جهانی برگزاری این جایزه، جمعی از دانشگاهیان، اندیشمندان و ... در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد و بانک‌پاسارگاد موفق شد برای پنجمین‌بار به عنوان یکی از سه سازمان دانشی برتر ایران معرفی شود. با این موفقیت، بانک‌پاسارگاد به عنوان یکی از سه نماینده ایران، جهت شرکت در رقابت‌های آسیایی جایزه جهانی Make حضور می‌شود.

در این مراسم همچنین آخرین دستاوردهای حوزه مدیریت دانش‌محور در ایران و جهان توسط چهره‌های شاخص بین‌المللی و داخلی مورد بررسی قرار گرفت.
ارزیابی سازمان‌های شرکت‌کننده در ششمین دوره جایزه جهانی MAKE در ایران بر اساس 150 شاخص معتبر بین‌المللی این بنیاد، توسط استادان و خبرگان برجسته بین‌المللی دارای سوابق مدیریت و نظارت بر سازمان‌های پیشرو دنیا نظیر Siemens ،Bosch ،BP ،GlaxoSmithKline ،ArcelorMittal ،Deutsche Bank ،Mercedes-Benz ،Pwc ،British Telecom  و ... در سه مرحله انجام شده‌ است.
جایزه جهانی MAKE، بزرگ‌ترین و معتبرترین مرجع ارزیابی و هدایت سازمان‌های دنیا در ارزش‌آفرینی دانش‌محور است که در ایران، با همکاری دانشگاه صنعتی شریف و زیرنظر مستقیم بنیاد جهانی MAKE اهدا می‌شود.

 

اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.