با حمایت همراه اول برگزار می‌شود

دومین کنفرانس بین‌المللی سیستم‌های نوین مخابرات بی‌سیم (5G)

تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند ماه ۱۳۹۵

دومین دوره کنفرانس بین‌المللی سیستم‌های نوین مخابرات بی‌سیم (5G)، با حمایت همراه اول، توسط دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.  

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، این رویداد با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، جمعی از مدیران بخش دولتی، خصوصی، اساتید دانشگاه و متخصصان و کارشناسان ایرانی و بین‌المللی این حوزه، از روز دوشنبه، ۱۶ اسفندماه آغاز شده و تا روز پنجشنبه، ۱۹ اسفندماه ادامه دارد.
این کنفرانس با تمرکز روی نسل پنجم ارتباطات همراه (فناوری 5G)، می‌کوشد با دعوت از محققان دانشگاهی و متخصصان صنعت که در این زمینه فعال هستند، زمینه آشنایی جامعه‌ صنعتی و دانشگاهی کشور را با این فناوری فراهم کند. این امر به پیوند میان صنعت و دانشگاه کمک می‌کند و می‌تواند ایران را به جمع کشورهای درگیر در توسعه‌ این فناوری اضافه کند.
همراه‌اول به عنوان بزرگ‌ترین اپراتور تلفن‌همراه کشور (در هر دو حوزه مکالمه و دیتا) و اولین ارائه دهنده اینترنت نسل 4 و 5 تلفن‌همراه در کشور، در راستای مسئولیت اجتماعی خود، حامی این کنفرانس شده است. 
برنامه‌ریزی‌پذیری انتها به انتها در شبکه‌های نسل پنجم، نقش نسل پنجم در صنایع سنتی انقلابی، شبکه‌های ذخیره‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها و کنترل سیستم‌ها و شبکه‌های پیچیده در نسل پنجم از محورهای اصلی سخنرانان در این کنفرانس است.
همزمان با این کنفرانس، کارگاه‌های آموزشی با حضور اساتید بین‌المللی برگزار می‌شود. همچنین کارشناسان و متخصصان این حوزه دستاوردهای علمی خود را ارائه کرده و در پایان کنفرانس نتایج داوری مقالات در این مراسم اعلام می‌شود. علاوه بر این، شرکت‌ها با برپایی غرفه‌هایی، آخرین دستاوردهای علمی خود را به نمایش می‌گذارند.

انتهای پیام

 

اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.