با همکاری آسیاتک و شرکت مهدیس پایاب ایرانیان صورت گرفت

استفاده از فناوری روز ارتباطی در دفاتر پیشخوان دولت

تاریخ انتشار : ۱۴ اسفند ماه ۱۳۹۵

معاون کسب و کار آسیاتک با اشاره به تغییر مجوز آسیاتک از PAP به FCP به تشریح دستاوردها و اقدامات صورت گرفته در این حوزه پرداخت.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، حسین علیمحمدی معاون کسب و کار آسیاتک ارائه خدمات  Public Wifi تلفن ثابت سراسری، سیم‌کارت MVNOO، اخذ مجوز فرکانس TD_LTE و ... را از جمله فن‌آوری‌های نوین آسیاتک دانست.

معاون کسب و کار آسیاتک افزود: افزایش دسترسی مردم به اینترنت و استفاده ساده‌تر از خدمات با کیفیت دولت الکترونیک و استفاده از مزایای آن، می‌تواند ضمن کاهش ترددهای غیرضروری در شهرها و کاهش آلودگی هوا، کمک بزرگی برای محیط‌زیست باشد.

علیمحمدی ادامه داد: بر همین اساس طی تفاهم‌نامه‌ای بین شرکت آسیاتک و شرکت مهدیس پایاب ایرانیان به عنوان مجری طرح دفاتر پیشخوان دولت، پس از بررسی و زمینه‌های همکاری و ارائه همه خدمات خاص و حائز اهمیت این شرکت در دفاتر پیشخوان‌های دولت در سراسر کشور، زیرساخت مناسب امکان‌سنجی شد و پس از اجرای آن، از این پس مردم می‌توانند خدمات با کیفیت این شرکت را در همه دفاتر پیشخوان در سراسر کشور دریافت کنند.

معاون کسب و کار شرکت آسیاتک از تعدد و پراکندگی دفاتر پیشخوان دولت در سراسر کشور و خدمات گسترده و فراگیر شرکت آسیاتک برای مشتریان حقیقی و حقوقی این شرکت به همراه وجود قیمت رقابتی، به عنوان اصلی‌ترین دلایل انتخاب این دفاتر جهت ارائه خدمات به مردم نام برد.

علیمحمدی تصریح‌کرد: شبکه امن آسیاتک، مبتنی بر شبکه ملی اطلاعات، نه تنها برای پیشخوان‌های دولت، بلکه برای بیمه‌ها و بانک‌ها و سایر کسب و کارهای مشابه نیز بسیار مناسب و اقتصادی است.

علی فلاح رییس هیات‌مدیره کانون کشوری دفاتر پیشخوان کشور نیز در این خصوص گفت: این همکاری گامی بلند و مهم میان دولت و بخش خصوصی است و انتظار می‌رود با توجه به رویکرد نظام در راستای خصوصی‌سازی و استفاده از ظرفیت‌های تخصصی بخش خصوصی، دولت و مراکز دولتی بیش از پیش از تخصص شرکت‌های خصوصی بهره‌برداری کنند.

وی با اشاره به این نکته که در زمینه پیشخوان دولت کارهای زیادی انجام داده‌ایم ادامه داد: همکاری با شرکت آسیاتک آغاز گام‌های جدیدتر و اساسی‌تر از سوی پیشخوان دولت و بخش خصوصی در زمینه توسعه ارتباطات الکترونیکی کشور است.

فلاح در خصوص علت انتخاب آسیاتک به عنوان طرف مقابل در این همکاری، مشتری‌مداری و ویژگی‌های خاص تکنیکی در فن‌آوری و همچنین گستردگی سبد محصول شرکت آسیاتک را از جمله دلایل این انتخاب اعلام کرد.

انتهای پیام

 

اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.