فرصتی شگفت‌انگیز برای خرید از دیجی‌کالا

تاریخ انتشار : ۱۴ اسفند ماه ۱۳۹۵

دیجی‌کالا با معرفی جشنواره‌ «آخرین فرصت سال» اعلام‌کرد: از چهاردهم تا بیستم اسفندماه امسال، مجموعه‌ای گسترده از کالاهای شگفت‌انگیز در اختیار کاربران دیجی‌کالا قرار می‌گیرد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام دیجی‌کالا، یکی از جذاب‌ترین بخش‌های سایت فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا، قسمت پیشنهادات شگفت‌انگیز آن است که به‌طور معمول روزانه ۱۰ کالای مختلف را با قیمتی مناسب عرضه می‌کند.

دیجی کالا اعلام‌کرد: شاید برای بسیاری از مشتریان دیجی‌کالا پیش آمده که موفق به خرید کالای مورد نظرشان در پیشنهادهای شگفت‌انگیز نشده باشند، ممکن است موجودی کالا سریع تمام شده باشد یا مشتری در جریان شگفت‌انگیزشدن آن قرار نگرفته باشد. اگر شما هم تاکنون موفق به خرید کالای شگفت‌انگیز خود نشده‌اید، جشنواره‌ «آخرین فرصت سال» بهترین زمان برای این کار است.

این جشنواره از چهاردهم تا بیستم اسفند برگزار می‌شود. در طول برگزاری این جشنواره هر گروه یک صفحه‌ ویژه‌ دارد که در آن ۴۸ عدد از کالاهای خود را به مدت یک ‌هفته عرضه می‌کند. این ۴۸ کالا ثابت نیستند و اگر موجودی یک کالا تمام شود، با محصولی دیگر جایگزین می‌شود؛ بنابراین ممکن است در طول این یک هفته کالاهای هر گروه تغییر کنند و برای اینکه هیچ‌کدام از آن‌ها را از دست ندهید، روزانه به این صفحات سر بزنید.  

همچنین بنابر اعلام دیجی کالا، علاوه بر موارد مورد اشاره، هر چهار ساعت یک‌بار، ۱۰ کالا شگفت‌انگیز می‌شوند. یعنی هر روز ۶۰ کالای مختلف شگفت‌انگیز می‌شوند. از چهاردهم تا بیستم اسفند چشم از دیجی‌کالا برندارید.

انتهای پیام

 

اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.