در موسسه اعتباری کوثر صورت گرفت

صدور ۴۵۰۰۰ میلیون ریال ضمانت‌نامه در سال۹۵

تاریخ انتشار : ۱۴ اسفند ماه ۱۳۹۵

مدیریت شعب استان اصفهان موسسه اعتباری کوثر در سال ۱۳۹۵بیش از ۴۵ هزار میلیون ریال ضمانت‌نامه صادر کرده است.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام موسسه اعتباری کوثر، مصطفی جلالی مدیر شعب استان اصفهان با بررسی عملکرد اعتباری شعب استان با اشاره به فعالیت‌های تخصیص منابع موسسه اعتباری کوثر استان در سال ۱۳۹۵ به اعطای وام قرض‌الحسنه که یکی از شاخص‌های مهم در برنامه عملیاتی کسب رضایت مشتریان است، اشاره کرد و گفت: در این راستا مبلغ ۷۱ میلیون ۷۹۷ هزار ریال تسهیلات قرض‌الحسنه در سال جاری توسط شعب استان پرداخت شده که بالغ بر دو هزار و ۵۰۰ فقره از این تسهیلات به جامعه هدف اعطا شده است.

جلالی در چهارمین جلسه کمیته پیگیری معوقات افزود: به منظور اهتمام در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و ایجاد تحرک در اقتصاد در سال ۹۵، بالغ بر ۱۸۴ هزار میلیون ریال تسهیلات در قالب عقود اسلامی پرداخت شد.

وی افزود: از زمان اتصال موسسه اعتباری کوثر به سامانه ازدواج بانک مرکزی، بالغ بر ۱۸۵ فقره تسهیلات ازدواج به مبلغ هفت میلیون و ۴۲۰ هزار ریال به زوج‌های جوان در شعب استان اصفهان پرداخت شده است.

 جلالی تصریح‌کرد: با هدف توسعه و حمایت از صنایع داخلی و فراهم کردن زمینه‌های رشد اقتصادی، استان اصفهان اقدام به ارائه خدمات لیزنگ خودرو در همه شعب کرده و تعداد ۱۱۷ فقره تسهیلات در این قالب به جامعه هدف جهت خرید خودرو اعطا شد.  

مدیر شعب استان اصفهان موسسه اعتباری کوثر یادآوری کرد: استان اصفهان در سال جاری در بخش صدور ضمانت‌نامه‌های ریالی رشد بسیار چشم‌گیری داشته و بالغ بر  ۴۵ هزار میلیون ریال ضمانت‌نامه صادر کرده است.

انتهای پیام

 

اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.