تکذیب نقش 2 کارمند حراست بانک پاسارگاد در سرقت خودروپول‌

تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ماه ۱۳۹۵

روابط‌ عمومی بانک‌ پاسارگاد، در خصوص نقش 2 نفر از کارمندان حراست این بانک در سرقت اتومبیل پول‌رسان، اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، در اطلاعیه بانک پاسارگاد آمده است: ضمن تشکر از مأموران و کارآگاهان خدوم اداره آگاهی تهران بزرگ که مقتدرانه موفق به شناسایی و دستگیری سارقان مسلّح خودروی پول‌رسان بانک پاسارگاد شدند، با توجه به اینکه در ترکیب اعضای دستگیر شده دو نفر به عنوان کارمند حراست بانک اعلام شده‌اند، خاطر نشان می‌سازد: 2 نفر یادشده هیچگونه رابطه استخدامی با بانک پاسارگاد نداشته‌اند، بلکه از مأموران یک شرکت خدمات حفاظتی هستند که تحت نظر و با مجوز نیروی انتظامی فعالیت می‌کند.

در ادامه این اطلاعیه می‌خوانیم: ضمناً برخی از بانک‌ها برای تأمین نیروی حفاظتی مورد نیاز خود موظف به استفاده از خدمات اینگونه شرکت‌ها هستند.

در پایان این اطلاعیه آمده است: توانمندی و سرعت عملیات اداره آگاهی تهران بزرگ برای شناسایی و دستگیری سارقان به قدری تحسین‌آمیز و گرانقدر است که بانک پاسارگاد ترجیح می‌دهد در اطلاع‌رسانی موضوع به همین مقدار بسنده و از ورود به جزئیات بیشتر که گویای سلامت، حقّانیت و کفایت همکاران بانک است، خودداری کند.

انتهای پیام

 

اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.