عوارض گوارشی کمتر با متفورمین پیوسته رهش

تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ماه ۱۳۹۵

دیابت یک بیماری مزمن با ماهیت پیشرونده است که در صورت عدم درمان و تشخیص به موقع بیمار را با عوارض جدی و تهدید کننده حیات روبه‌رو می‌کند.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، به نقل از روابط عمومی شرکت داروسازی دکتر عبیدی، اولین قدم در درمان دیابت نوع دو تغییر سبک زندگی شامل ورزش و رژیم‌غذایی و قدم بعدی استفاده از داروهای کنترل کننده قندخون است. در این میان اولین خط درمانی داروی متفورمین است که در کنار اثربخشی مناسب عوارض جانبی بسیار اندکی به دنبال دارد.
 
شرکت داروسازی دکتر عبیدی در حال حاضر موفق به تولید فرمولاسیون پیوسته رهش داروی متفورمین شده است. این نوع متفورمین برخلاف انواع قبلی فقط یکبار در روز استفاده می‌شود و عوارض گوارشی کمتری نیز به همراه دارد. این دو مزیت باعث پذیرش بهتر دارو توسط بیمار، افزایش ظرفیت درمان و به دنبال آن نتایج بهتر درمانی خواهد شد.
از آنجا که اکثر بیماران دیابتی در طول روز به دفعات، داروهای مختلف را مصرف می‌کنند، مصرف یکبار در روز و یا کاهش تعداد قرص‌های مصرفی بیمار باعث سهولت مصرف دارو برای این دسته از بیماران خواهد شد.
به تازگی گلومت XR ( متفورمین پیوسته رهش داروسازی دکتر عبیدی ) در دو دوز ۵۰۰، ۱۰۰۰میلی‌گرم به بازار داروهای خوراکی ایران اضافه شده است .
انتهای پیام
اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.