معرفی رمان‌های جدید نشر نو

تاریخ انتشار : ۰۹ اسفند ماه ۱۳۹۵

فرهنگ نشر نو با همکاری نشر آسیم دو کتاب جدید را به چاپ رساند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، کتاب "زندگی و زمانه مایکل ک" نوشته "جی. ام. کوتسیا" با ترجمه مینو مشیری روانه بازار نشر شد. چاپ سوم این کتاب در گروه ادبیات داستانی معاصر در دسترس علاقه‌مندان است.

در پشت جلد این کتاب می‌خوانیم: علاوه بر جایزه نوبل ادبیات در سال ۲۰۰۳، تاکنون دوازده جایزه دیگر به آثار کوتسیا تعلق گرفته است.

در ادامه آمده است: نلسون ماندلا، کوتسیا را روشنفکری قهرمان می‌داند و نادین گوردیمر زندگی و زمانه مایکل ک را دستاورد ادبی برجسته و موفقیتی چشمگیر می‌شمرد. نیویورک‌تایمزدرباره این کتاب می‌نویسد: "پس از پایان رمان احساس خواننده چنان پالایش یافته که چشم‌هایش تیزبین‌تر و گوش‌هایش شنواتر می‌شوند."

این کتاب در ۲۲۱ صفحه و با قیمت ۱۶ هزار تومان عرضه می‌شود.

 کتاب ژاک قضا و قدری و اربابش نوشته دُنی دیدرو با ترجمه مینو مشیری دیگر کتابی است که فرهنگ نشر نو منتشر کرده است.

در پشت جلد این کتاب آمده است: ژاک قضا و قدری را به حق در کنار رمان‌هایی همچون دن‌کیشوت، تام جونز و اولیس جای داده‌اند. در این نوشتار چندلایه، دیدرو هشیارانه با زبان طنز به تقلید معیارها و شگردهای رایج آثار تخیلی می‌پردازد تا آنها را به تمسخر بگیرد و نفی کند. می‌توان ادعا کرد که سنت‌گریزی، ساختار پیچیده، بی‌نظمی استادانه، آوردن داستان در داستان، پارادوکس‌ها و تضادهای گستاخانه، آمیزه طنز و تخیل برای مبارزه با جهل و خرافات و عدم تساهل در ژاک قضا و قدری، نمونه‌ای از داستان‌نویسی مدرن است. نثر زنده و پویای دیدرو با ضرب‌آهنگی تند، خواندن رمان را لذتبخش می‌کند. او بزرگانی چون گوته، شیلر، هگل، مارکس، فروید، استدلال، بالزاک، بودلر و ژید را شیفته خود کرد. میلان کوندرا، ژاک قضا و قدری را رمانی "مسحورکننده" می‌داند.

کتاب مورد اشاره با شمارگان۱۱۰۰ جلد، در ۳۵۹ صفحه گردآوری شده است و با قیمت ۲۷ هزار تومان در اختیار علاقه‌مندان به ادبیات داستانی کلاسیک قرار دارد.

انتهای پیام

 

اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.