ایجاد زنجیره ارزش نظارتی در بیمه‌ کوثر

تاریخ انتشار : ۰۸ اسفند ماه ۱۳۹۵

سرپرست اداره نظارت تخصصی و مدیریت ریسک بیمه کوثر گفت: پیاده‌سازی نظام‌های نظارت و کنترل باعث ایجاد زنجیره ارزش نظارتی و هم‌افزایی در بیمه‌ کوثر می‌شود.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، سعید نعمتی سرپرست اداره نظارت تخصصی و مدیریت ریسک بیمه‌ کوثر افزود: وجود عملیات‌ها و فعالیت‌های متنوع، استعداد، خلاقیت و سلایق متفاوت کارکنان و نیز لایه‌های مختلف تصمیم‌گیری سازمانی و لزوم تفویض اختیار در هر مجموعه‌ای نیازمند نظارت صحیح بر پیشرفت برنامه و کنترل دقیق فعالیت‌های در حال انجام به‌منظور همسوکردن فرایندها با برنامه‌های از پیش تعیین شده است.
 
 نعمتی ادامه داد: حضور هر مجموعه‌ای در عرصه رقابت به‌ویژه در حوزه ارایه خدمات به حساسیت نظارت صحیح و دقیق، شناسایی، ارزیابی و کنترل ریسک‌های داخلی و خارجی می‌افزاید.
 
وی با بیان اینکه هدف ما نظارت و کنترل هوشمند فعالیت‌های شرکت با رویکردی عملی و در چارچوب استاندارها و روش‌های علمی نظام‌های نظارت و کنترل در ‌حوزه‌های مختلف است، گفت: علاوه‌ بر کنترل ریسک‌های داخلی به مدیریت ریسک‌های اعتبار، رقابت و شهرت در شرکت نیز می‌پردازیم.
 
سرپرست اداره نظارت تخصصی و مدیریت ریسک با اشاره به اینکه در زمینه ریسک‌های عملیاتی به‌صورت تخصصی به امر نظارت و کنترل عملیات‌های بیمه‌گری شرکت در لایه‌های مختلف ستادی، اجرایی و شبکه فروش توجه ویژه داریم، بیان‌کرد: امید است با برقراری نظام‌های انگیزشی میزان رضایت‌مندی مشتریان را افزایش دهیم.
 
نعمتی این اداره را حلقه اتصال بین حوزه‌های راهبردی و اجرایی شرکت برشمرد و تصریح‌کرد: چابک‌سازی بخش‌های اجرایی در ارایه خدمات بیمه‌ای، جلوگیری از بروز خطاهای عمدی و غیرعمدی و همچنین پیشگیری از ایجاد انحراف در برنامه‌های راهبردی شرکت و همچنین همگرایی بیشتر میان بخش‌های مختلف شرکت ازجمله برنامه‌های این اداره است.
 
وی از طراحی و پیاده‌سازی نرم‌افزار نظارت تخصصی جامع و هوشمند در آینده نزدیک خبر داد و گفت: این نرم‌افزار به‌گونه‌ای طراحی می‌شود که اطلاعات لازم را از وضعیت فعالیت‌های بیمه‌ای شرکت در اختیار لایه‌های مختلف مدیریتی و براساس نیازهای آن‌ها قرار دهد و تحلیل‌های متعدد و متنوعی را برای سطوح مختلف شرکت ارایه کند.  
 
انتهای پیام
 
 
 
اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.