سامانه ستاد خبری حراست بانک مهر اقتصاد رونمایی شد

تاریخ انتشار : ۰۸ اسفند ماه ۱۳۹۵

با حضور مدیرعامل بانک مهر اقتصاد از سامانه ستاد خبری مدیریت کل حراست که برای دریافت شکایات، پیشنهادها و انتقادات مشتریان و کارکنان بانک طراحی شده، رونمایی شد.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانک مهر اقتصاد، سیدضیا ایمانی مدیرعامل بانک در مراسم رونمایی از این نرم‌افزار با تقدیر و تشکر از همکاران مدیریت کل حراست و معاونت ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات، گفت: قطعا برخی ایرادات و نواقص در خدماتی که شبکه بانکی به مشتریان ارائه می‌کند وجود دارد که با طراحی این قبیل سامانه‌های اطلاع‌رسانی و ثبت شکایات، فرصت مناسبی برای مشتریان و سپرده‌گذاران فراهم می‌شود تا چنانچه با مشکلی در زمینه سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و یا نیروی انسانی مواجهه شدند از طریق این سیستم به مسئولان بانک اطلاع‌رسانی کنند.
 
ایمانی با بیان اینکه سامانه اطلاع‌رسانی، شعب بانک را در خدمت‌رسانی و پاسخگویی هر چه بهتر کمک می‌کند، گفت: با انعکاس نظرات، پیشنهادها و انتقادات مردمی و بر پایه اطلاعات و داده‌هایی که از این طریق منعکس می‌شود، فرصت مناسبی فراهم می‌شود تا مشکلات سیستمی خود را در همه حوزه‌ها شناسایی کنیم و نسبت به رفع ایرادات موجود اقدام کنیم.
 
مدیرعامل بانک مهر اقتصاد در ادامه افزود: مشتریان سرمایه اصلی بانک‌ها و بنگاه‌های اقتصادی هستند لذا توجه به نیازها و خواسته‌های آنان از اهمیت بسیاری برخوردار است؛ بنابراین باید از هر فرصتی برای خدمت‌رسانی مطلوب‌تر و پاسخگویی هر چه بهتر به آنان استفاده کنیم.
 
انتهای پیام
اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.