رییس هیات‌مدیره صنایع غذایی گل‌ها تاکید کرد

صنعت غذا، صنعت مادر است

تاریخ انتشار : ۰۱ اسفند ماه ۱۳۹۵

رییس هیات‌مدیره صنایع غذایی گل‌ها با تاکید براینکه در سال ۹۵ و با توجه به تحریم‌های جهانی صادرات محصولات غذایی افزایش چشمگیری داشته، گفت: صنعت غذا، صنعت مادر است؛ زیرا مردم سالم، ذائقه سالمی دارند. در این شرایط باید از تولید و فروش محصولات تراریخته جلوگیری کرد، مصرف فست‌فود را کاهش داد و تولید محصولات اورگانیک را بیشتر کرد تا سلامت جامعه تضمین شود.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، مهدی کریمی تفرشی رییس هیات‌مدیره صنایع غذایی گل‌ها و رییس‌هیات مدیره تعاونی تولیدکنندگان موادغذایی، با اشاره به اینکه «سفیر غذای سالم» است، ادامه داد: در زمینه سلامت جامعه، اقدام‌هایی را برای کمک به افرادی که با بیماری‌های وابسته به فاکتورهای خونی دارند، انجام داده‌ایم و خدمات ویژه‌ای را برای موسساتی از جمله محک و کهریزک درنظر گرفته‌ایم که به‌زودی جنبه عملی پیدا می‌کند.
 
وی در مورد فعالیت‌های شرکت گل‌ها در حوزه‌های محیط‌زیست و مسئولیت اجتماعی گفت: نخستین هدف‌مان استفاده از محصولات قابل بازیافت بوده که در این مسیر قصد داریم به مرور زمان بسته‌بندی‌های سلفنی را کنار گذاشته و از کالاهایی که سرعت تجزیه آنها بیشتر است، در بسته‌بندی محصولات‌مان بهره‌مند شویم.
 
رییس‌هیات مدیره تعاونی تولیدکنندگان موادغذایی گل‌ها بر راه‌اندازی بانک اطلاعات داروهای گیاهی در این شرکت برای نخستین بار در کشور، تاکید کرد و افزود: نیاز جامعه امروز ایران این است که فرهنگ استفاده از داروهای گیاهی، جایگزین داروهای شیمیایی شود؛ اتفاقی که در ایران و چین باستان وجود دارد و بیماران به‌وسیله داروهای گیاهی که عوارضی ندارند، سلامت دوباره خود را به‌دست می‌آوردند.
 
وی در ادامه یادآور شد: برای نمونه، زیره نقش مهمی در چربی‌سوزی داشته اما بانوان به جای استفاده از این گیاه، داروهای شیمیایی را استفاده می‌کنند که از این ماده تهیه شده است.
 
کریمی تفرشی در مورد اقدام‌های صورت گرفته از سوی این تعاونی اظهار کرد: خوشبختانه تعداد اعضای تعاونی روز به روز در حال افزایش است و امروز با صراحت می‌توان گفت بیش از ۹۰ درصد از محصولاتی که در فروشگاه‌های سراسر کشور توزیع می‌شود، تولیدات اعضای این تعاونی است.
 
رییس هیات‌مدیره صنایع غذایی گل‌ها درباره اقدامات ورزشی شرکت در افزایش سلامت کارکنان بیان کرد: طی یکی-دوسال گذشته فعالیت‌های ورزشی ویژه‌ای در شرکت صورت گرفته که در صدر آنها تشکیل تیم فوتبال از کارکنان شرکت بود. خوشبختانه این تیم امسال توانست به مقام قهرمانی رقابت‌های فوتبال بین تولیدکنندگان موادغذایی که با حضور حدود ۳۰ تیم برگزار شد، دست یابد.
 
رییس‌هیات مدیره تعاونی تولیدکنندگان موادغذایی همچنین از تشکیل نخستین اتحادیه سراسری تعاونی‌ها با حضور بیش از ۵۰ عضو در سال آینده خبر داد.
 
انتهای پیام
اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.