اعلام شرایط جدید فروش نیسان با تخفیف‌های استثنایی

تاریخ انتشار : ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۵

شرکت جهان نوین آریا، نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان ژاپن در ایران، فروش ٦ روزه خودروهای جوک و ایکس‌تریل را با تخفیف‌های استثنایی آغاز کرد؛ بر مبنای شرایط جدید فروش این شرکت، مشتریان می‌توانند مبلغ خودرو را در سه مرحله پرداخت و از تخفیف نقدی قابل توجهی نیز بهره‌مند شوند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، فروش نقدی و تحویل ۶۰ روزه نیسان ایکس‌تریل، با ۱۵ میلیون تومان تخفیف در نظر گرفته شده است. مشتریان متقاضی می‌توانند ۸۸ میلیون تومان (در زمان ثبت‌نام) و ۸۰ میلیون تومان (۳۰ روز پس از ثبت‌نام) و ۶۵ میلیون تومان (۶۰ روز پس از ثبت‌نام) پرداخت کنند.

مشتریان می‌توانند در طرح فروش اقساطی نیسان ایکس‌تریل، ۶ میلیون تومان تخفیف از شرکت جهان نوین آریا دریافت کنند. فروش اقساطی در دو مرحله پرداخت ۷۲ میلیون تومان (در زمان ثبت‌نام) و ۷۰ میلیون تومان (۳۰ روز پس از ثبت‌نام) و ۱۰۰ میلیون تومان وام بدون بهره‌ فعال است.

شرایط فروش و تخفیف‌های قابل توجه تیپ‌های خودروی کراس‌اوور نیسان جوک با تحویل ۶۰ روزه نیز دارای شرایط فروش زیر هستند:

نیسان جوک اسپورت با قیمت ۱۷۲ میلیون تومان شامل تخفیف چهار میلیون تومان می‌شود و در سه پرداخت ۷۲ (در زمان ثبت‌نام)، ۵۰ (چک با سررسید ۳۰ روزه) و ۴۶ میلیون (چک با سررسید ۶۰ روزه) فعال است.

نیسان جوک پلاتینیوم با قیمت ۱۴۵ میلیون تومان شامل تخفیف سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌شود و در سه پرداخت ۶۵ میلیون (در زمان ثبت‌نام)، ۴۰ میلیون (چک با سررسید ۳۰ روزه) و ۳۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان (چک با سررسید ۶۰ روزه) فعال است.

نیسان جوک اسکای‌پک با قیمت ۱۲۷ میلیون تومان شامل تخفیف سه میلیون می‌شود و در سه پرداخت ۴۷ میلیون (در زمان ثبت‌نام)، ۴۰ میلیون (چک با سررسید ۳۰ روزه) و ۳۷ میلیون تومان (چک با سررسید ۶۰ روزه) فعال است.

بر اساس آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو، عرضه‌کنندگان خودرو برای فروش‌های با زمان تحویل بیش از یک ماه خود موظف به اخذ مجوز از وزارت صنعت معدن و تجارت هستند. جهان نوین آریا از نخستین شرکت‌هایی‌ است که موفق به اخذ این مجوز از وزارتخانه مذکور شده است.

تمامی قیمت‌های اعلام شده قطعی بوده و تا زمان تحویل مشمول هیچ افزایشی نمی‌شود. همچنین کلیه هزینه‌های شماره‌گذاری، مالیات بر ارزش افزوده و بیمه شخص ثالث در قیمت خودرو لحاظ شده است.

امکان خرید ۶۰ روزه از طریق هر چهار شعبه جهان نوین آریا در تهران (ایرانشهر، میرزای شیرازی، آجودانیه و نیاوران) و همچنین ١ نمایندگی مجاز این شرکت در سراسر کشور فراهم است.

انتهای پیام

 

اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.