مسابقه هیجان با نیسان

تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۵

نماینده رسمی نیسان در ایران اعلام‌کرد: با مسابقه «هیجان با نیسان»، شما را به چالش هیجان دعوت می‌کنیم.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، در این مسابقه، هم ویژگی‌های شخصیتی‌تان را محک بزنید، هم شانس خودتان را برای بردن جوایزی هیجان‌انگیز آزمایش کنید.
 
مسابقه «هیجان با نیسان»، در دو بخش تست روانشناسی شخصیت و اطلاعات خودروی نیسان جوک برگزار می‌شود. سئوال‌های روانشناسی شخصیت، نوآوری و هیجان شما را محک می‌زند. حداکثر امتیازی که می‌توانید با پاسخ به ۱۸ سوال روانشناسی به‌دست آورید ۳۰۰ امتیاز است.
 
پس از آن برای اینکه شانس‌تان را دو برابر کنید، می‌توانید به ۱۰ سئوال خودروی جوک پاسخ دهید و با پاسخ صحیح، امتیازتان را به ۶۰۰ برسانید.
 
در نهایت اسامی شما وارد بخش قرعه‌کشی خواهد شد. هر شرکت‌کننده بر اساس امتیاز کسب شده، شانس انتخاب‌شدن در قرعه‌کشی نهایی را دارد. پس هر چقدر امتیاز بالاتری بیاورید، شانس برنده‌شدن‌تان در قرعه‌کشی نهایی را بیشتر می‌کنید. اما ممکن است در زمره‌ی خیلی خوش‌شانس‌ها قرار بگیرید و با امتیاز کمتر هم جزو برندگان نهایی باشید.
 
هیجان مسابقه، به قرعه‌کشی و اعلام برندگان ختم نمی‌شود و چالش اصلی در بخش جوایز مسابقه است. پس می‌توانید در این بخش، میزان هیجان‌پذیری‌تان را در عمل بسنجید.
جوایز این رویداد به شرح زیر است:
 
اگر نفر اول مسابقه بتواند پرش بانجی و پرواز با پاراگلایدر را انجام دهد، می‌تواند برنده‌ی سفر به هیجان‌انگیزترین شهربازی ژاپن شود. اما اگر میزان هیجان‌پذیری‌اش کم باشد، ۵ سکه بهار آزادی دریافت می‌کند.
نفرات دوم و سوم: نفراتی که در قرعه‌کشی دوم و سوم می‌شوند، اگر چالش هیجانی ما را بپذیرند و با پاراگلایدر بر فراز ابرها بروند، هر نفر ۴ سکه بهار آزادی دریافت می‌کنند و گرنه ۲ سکه بهار آزادی در انتظارشان است.
نفرات چهارم تا ششم: جایزه هیجانی این بخش پرش بانجی است همراه با ۲ سکه بهار آزادی برای هر نفر و اگر برندگان بخواهند از خیر هیجان بگذرند، یک عدد سکه بهار آزادی هدیه می‌گیرند. برای شرکت در مسابقه، می توانید به این آدرس مراجعه کنید.
اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.