کمپین برند گیاهی شون به مناسبت روز هوای پاک

تاریخ انتشار : ۱۵ دي ماه ۱۳۹۵

برند گیاهی شون، کمپین «هوای پاک» را به مناسبت روز هوای پاک برگزار نموده و به قید قرعه هدایایی به شرکت‌کنندگان آن اهدا خواهد کرد.

29 دی ماه هر سال در تقویم ملی کشور مصادف با روز هوای پاک است. به همین مناسبت "شون"از دوستداران طبیعت دعوت نموده تا ویدیوهایی با محوریت طبیعت،حفظ هوای پاک و جلوگیری از آلودگی هوا ارسال نمایند.

موضوع این ویدیوها باید اقداماتی باشد که افراد برای جلوگیری از آلودگی هوا انجام می‌دهند و مدت زمان هر یک از آنها نیز حداکثر 15 ثانیه تعیین شده است.

در حالی که همه افراد خواهان تنفس در هوایی پاک هستند اما بسیاری از آنها توجهی به نقش خود در جلوگیری از آلودگی هوا و حفظ پاکی آن ندارند. آلودگی هوا سلامتی و جان همه افراد ساکن در یک شهر را تهدید می‌کند و هر کس در حد توان خود مسئول جلوگیری از این آلودگی‌ها و حفظ پاکی هوا می باشد. برند گیاهی شون قصد دارد با برگزاری کمپین «هوای پاک» توجه مردم را به لزوم مشارکت در این موضوع جلب کند و مسئولیت خود را در حفظ طبیعت و هوای پاک به انجام رساند. 

علاقه‌مندان می‌توانند ویدیوهای خود را در وب ­سایت آپلود نمایند و یا به دایرکت اینستاگرام، آیدی تلگرام و یا ایمیل شون ارسال نمایند.

روز 29 دی ماه، همزمان با روز هوای پاک از میان آثار ارسالی قرعه‌کشی انجام خواهد شدو به برندگان این کمپین جوایزی اهدا خواهد گردید. 

اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.