فروشگاه زنجیره‌ای، اتفاقی تازه در صنعت خودرو کشور

تاریخ انتشار : ۰۳ تير ماه ۱۳۹۵

کارشناسان می‌گویند با بازشدن درهای تجارت جهانی به روی ایران، شاهد روش‌های نوین و استاندارد در حوزه‌های مختلف صنعت کشور باشیم.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، اخیرا مفهومی نو با عنوان "فروشگاه زنجیره‌ای خودرو"، به نظر می‌رسد حرف‌های جدیدی را برای مشتریان سردرگم در آشفته بازار خرید خودرو به ارمغان آورده است.
 
فروشگاه زنجیره‌ای خودرو قصد دارد تا در این بازار پرتنش که مصرف‌کننده نمی‌داند مخاطب خود را لیزینگ، واردکننده، عاملیت یا نمایشگاه اتومبیل بشناسد، وی را از سردرگمی نجات دهد و با همکاری تمامی این مجموعه‌ها و همچنین تولیدکنندگان و برندهای خارجی، کلیه تقاضاهای مشتریان خودرو از هر برند، با هر شرایط خرید و هر بودجه‌ای را پوشش دهد.
 
از مزایای اصلی فروشگاه زنجیره ای خودرو، تحویل یک روزه و تحویل "مقابل منزل" متقاضیان است.
 
طیف گسترده خدمات مورد نیاز مشتری از ابتدای فرآیند خرید خودرو یعنی شماره‌گذاری تا بیمه‌کردن خودرو، سرویس‌‎های دوره‌ای، تامین خسارت و رفع خسارت از جمله خدمات رفاهی پس از خرید از فروشگاه‌های زنجیره‌ای خودرو است.
 
فروشگاه‌های زنجیره‌ای خودرو با گسترده‌کردن شبکه فروش خودرو و تاسیس شعب در سراسرکشور، دسترسی آسان متقاضیان به برندهای متنوع خودرو را میسر می‌کند.
 
برند پرس ؛ علاوه بر مصرف‌کنندگان، تولیدکنندگان و واردکنندگان نیز می‌توانند از خدمات این زنجیره بهره‌مند شوند. بدین صورت که آن‌ها تامین‌کننده خودرو می‌شوند و فروشگاه‌های زنجیره‌ای محصول آن‌ها را به مشتریان ارایه می‌کنند. بنابراین هم هزینه‌های بازاریابی و تبلیغات آن‌ها کاهش می‌یابد و هم شاهد افزایش فروش خود می‌شوند.
 
سیاوش جعفریان، موسس و مبتکر این فعالیت در ایران برای اولین بار این طرح را به وزارت صنعت، معدن و تجارت ارایه کرد و توانست این ایده را با نام اولین فروشگاه زنجیره‌ای خودرو در ایران به صورت رسمی ثبت و تمامی مجوزهای لازم را به صورت قانونی دریافت کند.
 
زمان شروع رسمی فعالیت این فروشگاه‌ها، به زودی و همزمان با افتتاح شعبه مرکزی (واقع در نیاوران، میدان باهنر) و اداره تحویل خودرو (واقع در کیلومتر 8 جاده مخصوص) توسط موسس و با حضور جمعی از چهره‌های سرشناس حوزه خوردو، هنر و فرهنگ است.
 
فراهم آوردن شرایط آسان، امن و مطمئن خرید خوردو با کمک روش‌های جدید و شفاف و به دنبال آن افزایش رضایت متقاضیان خرید خودرو در ایران، از اولویت‌های اصلی اولین فروشگاه زنجیره‌ای خودرو است.
 
به گفته جعفریان، اولین فروشگاه زنجیره‌ای خودرو که در حال حاضر فراخوان مشارکت مردمی جهت انتخاب نام آن در حال انجام است، با همکاری یک شرکت خارجی فعالیت خود را از مردادماه شروع می‌کند و قصد دارد در زمانی کوتاه با تاسیس شعب جدید در پایتخت و سایر استان‌های کشور و با شعار خرید سریع و آرام، به زودی به بزرگ‌ترین شبکه فروش خودرو در کشور تبدیل شود.
 
اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.