در آموزشگاه مهندسی کندو صورت می‌گیرد

برگزاری آزمون‌های بین‌المللی مایکروسافت و سیسکو

تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ماه ۱۳۹۵

موسسه کندو آزمون‌های بین‌المللی مایکروسافت و سیسکو را در داخل ایران برگزار کرده و به شرکت‌کنندگان مدارک بین‌المللی اعطا می‌کند.
 
پس از سال‌ها، امکان برگزاری تمامی آزمون‌های معتبر بین‌المللی مایکروسافت و سیسکو و بسیاری دیگر از نام‌های بزرگ IT در کشور فراهم شده و به سبد آزمون‌های بین‌المللی قابل ارائه در آموزشگاه مهندسی کندو اضافه شده است.
 
امیرخانباباخانی مدیر دپارتمان آزمون‌های بین‌المللی آموزشگاه مهندسی کندو بیش از یک دهه در حوزه IT و آموزش IT و برگزاری آزمون‌های بین‌المللی فعالیت دارد و درباره فعالیت موسسه کندو گفت: آموزشگاه مهندسی کندو به عنوان بزرگ‌ترین و برترین آموزشگاه IT کشور تاکنون موفق به کسب جایزه برترین آموزشگاه IT کشور از جشنواره ستاره‌های فناوری ایران شده و هم اکنون نیز با ظرفیت پذیرش بیش از یک‌هزار و ۲۰۰ دانشجو در روز درحال فعالیت است. در سال‌های اخیر نیز با توجه به زمینه فعالیت آموزشگاه مهندسی کندو و نیاز روز افزون جامعه، وارد حوزه برگزاری آزمون‌های بین‌المللی و بسط و گسترش آن شدیم.
 
وی درباره اهمیت و ارزش برخورداری از مدارک بین‌المللی IT در داخل و خارج از کشور افزود: اخذ این مدارک در داخل و خارج کشور برای همه کارشناسان حوزه IT امتیازی بزرگ محسوب می‌شود. در داخل ایران با داشتن این مدارک با سهولت بیشتری می‌توان مسئولیت اجرای پروژه‌های بزرگ را از شرکت‌های دولتی و غیر دولتی گرفت، خیلی از مراکز دولتی پروژه‌های خود را به کسانی واگذار می‌کنند که در آن تخصص، دارای مدارک معتبر بین‌المللی باشند.
 
خانباباخانی همچنین گفت: در خارج از ایران نیز لزوم برخورداری از این مدارک امری است بدیهی. برای فعالیت در حوزه IT باید مدارکی ارائه شود که از اعتباری بین‌المللی و جهانی، همانند گواهینامه‌های مایکروسافت و سیسکو برخوردار باشد. گرچه آموزشگاه کندو نیز دارای مجوز آموزش کارکنان دولت از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و همچنین پروانه فعالیت از سازمان فنی و حرفه‌ای بوده و به تبع آن مدارک ارائه شده توسط کندو بسیار معتبر و قابل پذیرش برای همه سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و غیر دولتی کشور است، اما داشتن مدارک بین‌المللی حائز اهمیت است و قطعاً برای دادن مجوز فعالیت در پروژهای بین‌المللی این مدارک در نظر گرفته می‌شوند و همچنین در تکمیل مدارک اقامتی برای مهاجرت یا اشتغال خارج از کشور، داشتن این گواهینامه‌ها امتیاز بزرگی محسوب می‌شود.
 
وی در ادامه بیان کرد: در کشورهایی مانند استرالیا و کانادا و اکثر کشورهای اروپایی ارائه مدارک بین‌المللی IT و به‌ویژه شبکه، امتیاز بالایی برای گرفتن اقامت محسوب می‌شود. مضاف بر اینکه شرکت‌های بین المللی، همانند مایکروسافت و سیسکو فرصت‌های شغلی بسیار مناسبی را در کشورهای مقصد، در اختیار کسانی قرار می‌دهند که موفق به دریافت مدارک صادره توسط آنها شده باشند. در افراد با داشتن این مدارک، فرصت‌های شغلی بهتر و مناسب‌تری را نسبت به همکاران و رقبای خود پیش رو دارند. می‌توان گفت که در خارج از کشور بیشترین کارآیی این مدارک، حتی بیش از مباحث مهاجرت در زمینه کاریابی و اشتغال نمایان و محسوس است.
 
مدیر دپارتمان آزمون‌های بین‌المللی آموزشگاه مهندسی کندو درباره تفاوت مدارک بین المللیIT  با مدارکی که موسسات و آموزشگاه‌های داخلی ارائه می‌دهند، گفت: سطح و کیفیت آموزش در موسسات داخلی به‌ویژه در آموزشگاه‌های بزرگی مانند کندو مطابق با استانداردها و سرفصل‌های بین‌المللی است، به صورتی که دانشجویان با گذراندن دوره‌ها به سطحی می‌رسند که می‌توانند در آزمون‌های بین‌المللی شرکت کنند، مدرکی که دریافت می‌کنند از آموزشگاه کندوست، کندو از معدود آموزشگاه‌هایی است که دارای مجوز آموزش کارکنان دولت است، مدارک صادره از آموزشگاه کندو مورد پذیرش اکثر سازمان‌های خصوصی و دولتی است، اما تفاوتش با مدارک بین‌المللی در آنجایی است که مدارک بین‌المللی را به‌طور مستقیم شرکت‌هایی صادر می‌کنند که خودشان تولیدکننده آن دانش هستند، برای نمونه شرکت مایکروسافت اگر محصول ویندور سرور و سرفصل‌های آموزشی مرتبط با آن (MCSE) را تدوین می‌کند و به دنیا ارائه می‌دهد به طور مستقیم خود مدرک آن را نیز ارائه می‌دهد یا شرکت سیسکو که بزرگ‌ترین تولید کننده دانش شبکه در جهان است و پیشرو این صنعت است خود به طور مستقیم این مدارک را به کسانی ارائه می‌‌دهد که مطمئن باشد علم و دانش وتخصص آن را فراگرفته باشند.
 
 وی افزود: افرادی که نیاز دارند در پروژه‌های بزرگی که الزام به ارائه مدارک بین‌المللی دارد شرکت کنند یا در سازمان‌های بین‌المللی به اشتغال بپردازند. همچنین افرادی که قصد مهاجرت دارند، توصیه ما بیشتر برای این افراد است که در این آزمون‌ها شرکت کرده و این مدارک را دریافت کنند تا رزومه‌ی پربارتری در سطح بین‌المللی داشته باشند وگرنه مدارک صادره از خود آموزشگاه کندو از سطح اعتباری بسیار بالایی برخوردار است و مورد پذیرش اکثر سازمان‌های خصوصی و دولتی است.
 
خانباباخانی درباره اینکه آموزشگاه کندو قابلیت برگزاری چه آزمون‌هایی را دارد، گفت: خوشبختانه آموزشگاه کندو به قولی که حدود شش ماه پیش در مورد برگزاری تمامی آزمون‌های سیسکو و مایکروسافت در ایران داده بود عمل کرده و امروز این وعده محقق شده است. ما امروز قابلیت برگزاری تمامی آزمون‌ها و مباحث آموزشی مایکروسافت (MCTS ،MCSA ، MCSE ) و کلیه آزمون‌های سیسکو (CCNA، CCNP ،CCIE) را در داخل مجموعه کندو داریم. همچنین آزمون‌های لینوکس، VMware  و حتی شرایط برگزاری آزمون زبان PTE که معادل مدارک IELTS و TOEFL است را دارا هستیم که مورد پذیرش خیلی از کشورها است. این آزمون‌ها مباحث برنامه‌نویسی و دیتا بیس، SQL را نیز شامل می‌شود.
 
وی درمورد تفاوتی در شکل، محتوا و کیفیت برگزاری آزمون‌ها در داخل کشور و مدارکی که ارائه می‌شود با سایر کشورها بیان کرد: هیچ گونه تفاوتی در نحوه برگزاری آزمون‌ها در داخل آموزشگاه کندو با خارج از کشور، از جمله کشورهای همسایه وجود ندارد، در واقع دقیقاً همان اتفاقی که در کشورهای دیگری که این آزمون‌ها را برگزار می‌کنند در اینجا نیز رخ می‌دهد.
 
مدیر دپارتمان آزمون‌های بین‌المللی آموزشگاه مهندسی کندو افزود: آزمون‌ها با کیفیت و امنیت استاندارد برگزار می‌‌شود و در نهایت پروفایل فرد در سایت مایکروسافت یا سیسکو مستقیماً به دانشجویان ارائه می‌شود. پس هیچ تفاوتی در نحوه برگزاری این آزمون‌ها در داخل و خارج کشور وجود ندارد. همان طور که پیش‌تر نیز عرض کردم از نظر امنیت و شرایط برگزاری هم تفاوتی با تست سنترهای سایر کشورها وجود ندارد، یعنی همان ضرایب امنیتی مانند اسکن کف دست و اثر انگشت، امضای دیجیتال و ثبت تصویر چهره افراد رعایت می‌شود تا آنجایی که حتی اگر شخص آزمون دهنده بخواهد از کشوری دیگر مدارکی را به پروفایل خود اضافه کند این امکان برایش فراهم باشد.
 
علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و شرکت در این آزمون‌ها می‌توانند از طریق شماره تلفن ۰۲۱۴۳۸۱۲ از تهران و شماره ۰۲۱۶۶۱۷۶۴۱۷ از شهرستان‌ها برای مشاوره و ثبت نام اقدام کنند؛ همچنین می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرامی یا آی‌دی تلگرام نیز مراجعه کنند.
 

از دست ندهید:

 

 

قوانین جالب رانندگی در نقاط مختلف دنیا

 

همه زوج های بازیگر سینمای ایران چیزهایی که نمی‎دانستید!

 

هواپیمای شخصی اسطوره فوتبال 

 

تمیزترین ایرلاین‌های جهان را بشناسید

 

10 تکنیک ساده برای خلاق بودن

 

با امکان جدید اینستاگرام، روایتگری کنید

 

برای ورود به بازار کار بخوانید

 

چگونه خودروی دست دوم را قیمت‌گذاری کنیم؟

 

ماجرای ازدواج شیلا خداداد با همسر دکترش تصاویر

 

تصویری حيرت آور از لاغر شدن بازيگر مرد مشهورايراني

 

آیا شعر معروف ایرانی بر سردر سازمان ملل حک شده است؟

 

فستیوال‌های جالب اروپایی

 

7 جزیره که باید پیش از نابود شدنشان ببینید

 

خانم بازیگر معروف ایرانی با ظاهر عجیب و ترسناک! عکس

 

احتمال کاندیداتوری بازیگر محبوب برای ریاست جمهوری

 

خانم ها بخوانند؛ روش کاهش وزن پس از بارداری

 

کلید واژه‌ها: شبکه‌های اجتماعی        گروه رسانه‌ای کاما       بازاریابی محتوا       تبلیغات اینترنتی       روابط‌عمومی تجاری

 

 
 

 

اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.