معرفی نرم‌افزار مالی شایگان‌سیستم

تاریخ انتشار : ۱۳ شهريور ماه ۱۳۹۵

برند پرس؛ انتخاب نرم‌افزار حسابداری مناسب، یکی از مهم‌ترین و چالش‌برانگیزترین تصمیمات هر سازمان بوده و ممکن است منجر به از دست‌رفتن سرمایه، زمان و مختل‌شدن امور شرکت شود؛ یکپارچگی، به‌روزرسانی منظم برنامه، دقت و سرعت بالای برنامه، خدمات پس از فروش مناسب و تنظیمات متنوع از عوامل مهم در انتخاب نرم‌افزارهای مالی هستند.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، شرکت شایگان‌سیستم با بهره‌گیری از برنامه‌نویسان مجرب و متخصصان مالی، با مطالعه و طبقه‌بندی دقیق نیازهای مالی، خرید و فروش، انبارداری، توزیع، حقوق و دستمزد از کسب‌وکارهای مختلف، برای حل این نیازها به صورت کاربردی و علمی گام برداشته و طی سال‌های متمادی خواسته‌ها و نظرات کاربردی و مفید کاربران خود از اصناف مختلف را در نرم‌افزار اعمال کرده است.
 
شایگان‌سیستم با بیش از ربع قرن تجربه در تولید نرم‌افزارهای مالی، موفقیتش را در جلب رضایت ده‌ها هزار کاربر خود می‌داند و کاربران حسابگر همواره منبع تبلیغاتی ارزشمندی برای شایگان‌سیستم بوده‌اند.
 
حسابگر نرم‌افزاری برای انجام امور مالی، انبارداری، خرید و فروش، خزانه‌داری و ...
 
نرم‌افزار حسابداری حسابگر (Cyber Account) محصول اصلی و یکپارچه شایگان‌سیستم است که برای انجام عملیات حسابداری، انبارداری، خرید و فروش، دریافت و پرداخت، دفتر چک و قسط، حساب‌های ارزی و نمایندگان فروش برای بسیاری از کسب‌وکارها در امور بازرگانی، فروشگاهی، خدماتی و پخش، مراکز بزرگ فروش، امور نشر و کتاب و پیمانکاری مناسب است.
 
برنامه حسابگر با تنظیمات و امکانات متنوع در بخش‌های مختلف برنامه پاسخگوی طیف وسیعی از کسب‌وکارها است؛ این برنامه با بیش از ۱۵۰۰ نوع گزارش، تصمیم‌گیری‌های مربوطه صاحبان کسب‌وکار را تسهیل می‌کند؛ در ادامه برخی از امکانات و ویژگی‌های این برنامه آمده است.  
 
نصب اتوماتیک، ارائه به صورت شبکه و تک‌کاربره، بانک اطلاعاتی Sql Server ، قابل اتصال به اطلاعات برنامه از طریق مرورگر اینترنتی، قابلیت ایجاد شرکت‌های مختلف با ساختار کدینگ، نگهداری اطلاعات در دوره‌های مالی متعدد، سطوح شناور تفصیلی واحد و مرکز هزینه، ارسال و دریافت اطلاعات بین شرکت‌ها، گزارش ماهانه دفتر کل و روزنامه آماده، امکان ایجاد کالاهای جدید با استفاده از تعریف ویژگی کالاها به صورت انبوه، استفاده از حواله انبار جهت مصرف کالا و مصالح پیمانکاران در پروژه‌های مختلف، مدیریت ارسال بار، خودرو و راننده در فاکتورها، انتخاب کالا در فاکتور توسط عکس‌ پیوست‌شده، بارکد و یا از طریق جست‌وجوی پیشرفته، امکان محاسبه ارزش‌افزوده در فاکتورها و ارسال گزارش‌های سه‌ماهه با فرمت Access دارایی، سیستم چندارزی مناسب برای شرکت‌های صادرات و واردات، پیوست فایل اسناد همچون اسکن چک به فاکتور و یا سند، امکان زمان‌بندی کردن پشتیبانی اطلاعات، گزارش‌گیری از عملیات انجام‌شده توسط کاربران جهت ردیابی تغییرات، ارسال پیام کوتاه از طریق سامانه پیامکی تعیین‌شده در بخش‌های مختلف برنامه، ارتباط مستقیم برنامه با دستگاه کارت‌خوان بانکی، تهیه گزارش‌های پارامتریک، امکانات بهینه جهت استفاده در مانیتورهای تاچ‌اسکرین و ورود اطلاعات به زبان‌های انگلیسی و فارسی و افزودن زبان سوم به دلخواه کاربر (نسخه چندزبانه) از امکانات و ویژگی‌های نرم‌افزار حسابداری حسابگر هستند.
 
راهکار شرکت‌های فعال در حوزه توزیع و پخش مویرگی
 
راهکار ویژه پخش، علاوه بر امکانات نرم‌افزار حسابداری با امکانات تخصصی مناسب شرکت‌های حوزه پخش و بازرگانی است. نرم‌افزار پخش مویرگی این امکان را به مدیران می‌دهد که برای فروش بیشتر بتوانند انواع تخفیف‌ها را برای مشتریان خود در نظر گرفته و با امکان مدیریت پورسانت و ارسال کالا توسط رانندگان، ارزیابی دقیقی از عملکرد تیم فروش (ویزیتور، مدیر فروش، راننده) داشته باشند.
 
همچنین برنامه پاکت سایبر همراه نرم‌افزار ویژه پخش ارائه و روی تبلت‌های سازگار با برنامه نصب می‌شود و برای درج اطلاعات در محل خریدار یا فروشنده کاربرد دارد.
 
این برنامه امکان سفارش‌گیری و صدور فاکتور خرید و فروش در محل مشتری را فراهم می‌آورد و می‌تواند عملیات فروش گرم و سرد را با برنامه اجرایی کند؛ نقشه راه ویزیتور، اعمال محدودیت برای ویزیتور، انبارگردانی و گزارش خواب سرمایه از دیگر قابلیت‌های راهکار ویژه پخش است.
 
مدیریت فرایندهای تولیدی و محاسبه بهای تمام‌شده
 
راهکار صنعتی شایگان‌سیستم مناسب شرکت‌های با فرایند تولید ساده و پیچیده است و با قابلیت‌های تعریف فرمول برای ساخت محصولات این امکان را می‌دهد تا عملیات‌ خروج کالا از انبار مواد و انتقال آن به انبارهای در جریان ساخت و محصول به صورت اتوماتیک انجام شود. همچنین می‌توان حقوق کارکنان واحد تولیدی را بر اساس مقدار تولید محصول محاسبه و هزینه‌های سربار تولید را با تعیین درصدهای تخصیصی، روی محصولات سرشکن کرد. امکان تجزیه، راهکاری برای مجموعه‌هایی است که نیازمند حسابداری فرایند تفکیک کیفیت و بسته‌بندی‌ متفاوت از یک محصول هستند. نرم‌افزار صنعتی شایگان‌سیستم با محاسبه دقیق بهای تمام شده محصولات و گزارشات تخصصی به مدیریت این ابزار را در اختیار وی قرار می‌دهد تا بتواند برنامه‌ریزی مناسبی برای تولید و هزینه‌های مجموعه داشته باشد.
 
راهکار کسب‌وکارهای چندشعبه‌ای و غیر متمرکز
 
با استفاده از نرم‌افزار Cyber Web (حسابداری آنلاین) می‌توان از طریق مرورگر اینترنتی وارد برنامه شده و بسته به سطح دسترسی، عملیات حسابداری، دریافت و پرداخت، فروش و انبارداری را انجام داده و شرایط مناسبی را برای دسترسی مدیران به وضعیت کارکرد شعب و نقاط مختلف کاری در لحظه با مدرن‌ترین پروتکل‌های امنیتی فراهم می‌آورد. این راهکار برای کسب‌وکارهای دارای شعبات متعدد که می‌خواهند اطلاعات مالی مختلف را به‌صورت یکپارچه داشته باشند، مناسب است.
 
مدیریت کارکنان و محاسبه حقوق و دستمزد
 
از امکانات اصلی برنامه حقوق و دستمزد شایگان‌سیستم می‌توان از بخش‌هایی همچون نگهداری اطلاعات کامل پرسنلی و شغلی، فیش حقوقی، محاسبه کامل حقوق و دستمزد ماه پرسنل همراه با محاسبات کامل مزایا، اضافات، کسورات و ...، تهیه لیست بیمه، مالیات و حقوق پرسنل بر اساس فرم‌های استاندارد، تهیه فایل ماهانه لیست حقوق برای ارائه به سازمان تامین اجتماعی، تهیه فایل مالیات بر حقوق برای ارائه به سازمان امور مالیاتی، امکان تهیه فایل پرداخت حقوق ماهانه کارکنان از طریق بانک‌ها، پردازش اطلاعات انواع پس‌انداز و وام، ذخیره سنوات خدمت پرسنل و امکان محاسبه عیدی و پیش‌پرداخت عیدی، امکان ارتباط با انواع دستگاه‌های کارت ساعت‌زنی نام برد.
 
علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه دموی برنامه و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۸۸۶۵۵۰۲۱ تماس بگیرند؛ کانال تلگرام و پرتال رسمی این شرکت  نیز از راه‌های ارتباطی با مشتریان شایگان‌سیستم هستند.
 
انتهای پیام
اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.