همراه اول اعلام کرد:

توزیع سیم‌کارت‌های نسل ۴

تاریخ انتشار : ۱۳ ارديبهشت ماه ۱۳۹۵

اپراتور اول از عرضه سیم‌کارت‌های نسل ۴ تلفن‌همراه در سراسر کشور از طریق ۱۱ هزار کانال "فروش و ارایه خدمات" خبر داد.

 

همراه اول با توجه به تدوین برنامه فشرده خود برای تداوم نصب و راه‌اندازی سریع آنتن‌های نسل ۴ تلفن‌همراه (LTE) تا پایان سال، کانال‌های توزیع سیم‌کارت نسل ۴ (Usim) خود را که تاکنون فقط در دفاتر منتخب انجام می‌شد، در سراسر کشور گسترش داده و به بیش از ۱۱ هزار نقطه رسانده است.

 

مشترکان همراه‌اول علاوه بر هزاران دفاتر خدمات ارتباطی، دفاتر پیشخوان دولت، مراکز تلفن ثابت، دفاتر مشترکان استان‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، دفاتر ICT روستایی و شرکت خدمات اول، می‌توانند از طریق فروشگاه آنلاین این اپراتور نیز سیم‌کارت Usim مورد نیاز خود را به‌صورت باندل به همراه ”مای فای“ یا "دانگل" و یا "روتر" و "بسته‌های متنوع نوترینو" دریافت کنند.

 

همراه‌اول در ادامه با تاکید بر اینکه با نصب ۶۹۸۷ سایت در ۴۶۹ شهر (بدون احتساب دهستان‌ها و روستاها)، گسترده‌ترین شبکه اینترنت نسل ۳ کشور را داراست، تصریح‌کرده، پوشش شبکه 4G در شهرهای بزرگ در حال کامل شدن است که طبق برنامه پیش‌بینی شده، تعداد سایت‌های نسل ۳ و ۴ تا پایان سال به حدود ۲۰ هزار سایت افزایش خواهد یافت.

 

مشترکان همراه اول که در محدوده پوشش 4G این اپراتور قرار دارند، می‌توانند جهت استفاده از اینترنت پرسرعت نسل ۴، سیم‌کارت Usim تهیه کرده و پس از مشاهده عبارت (LTE (iosو یا (4G (android روی صفحه گوشی از اینترنت پرسرعت همراه اول بهره‌مند شوند.

 

اپراتور اول وعده داده مشترکان ساکن در نقاط بدون پوشش نوترینو (اینترنت نسل ۳ و ۴ همراه اول)، در اسرع وقت از مزایای اینترنت پرسرعت در محل زندگی خود بهره‌مند می‌شوند.

 

برنامه توسعه پوشش اینترنت پرسرعت همراه‌اول به‌صورت فشرده ادامه داشته و تا پایان سال تمامی شهرها و جاده‌های اصلی و بسیاری از دهستان‌ها و نقاط روستایی تحت پوشش خدمات نسل ۳ و یا ۴ تلفن همراه قرار خواهند گرفت.

اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.