با حضور مسئولان شرکت آسان پرداخت

از قهرمانان و مدال‌آوران المپیک ریو تقدیر شد

تاریخ انتشار : ۱۰ شهريور ماه ۱۳۹۵

برند پرس ؛ شرکت آسان پرداخت در راستای اجرای تعهدات خود در زمینه اهدای پاداش به مدال‌آوران المپیک طی مراسمی با حضور هنرمندان و مسئولان ورزش کشور از ورزشکاران تقدیر کرد.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، در این مراسم به مدال‌آوران طلائی المپیک ریو ٢� ١٦ پاداش ٣٥ سکه بهار آزادی اهدا شد، همچنین این شرکت به کیمیا علیزاده به پاس تلاش فراوان و کسب مدال ارزشمند برنز، به عنوان اولین بانوی مدال‌آور المپیک پاداش معادل مدال طلا، ٣٥ سکه بهار آزادی اهدا کرد.
 
بهداد سلیمی هم که با توجه به ناداوری موجود در مسابقات المپیک از کسب مدال بازمانده بود نیز با دریافت پاداش مدال طلا در این مراسم غافلگیر شد. حامد منصوری مدیرعامل شرکت آسان پرداخت، دلیل این امر را نیز حمایت از بهداد سلیمی و همچنین تصمیم و رای مردم در کمپین "قهرمان هواتو دارم" عنوان کرد.
 
در این مراسم مهدی شهیدی قائم‌مقام شرکت آسان پرداخت عنوان‌کرد: این اولین مقوله حمایتی این شرکت نبوده و نیست و با راه‌اندازی کمپین همه بچه‌ها قصد داریم تا اتفاقاتی رقم بزنیم که هیچ کودکی در ایران به دلیل فراهم نبودن لوازم‌‍‌التحریر و ملزومات تحصیل از تحصیل باز نماند.
 
انتهای پیام
اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.