برگزاری پنل تخصصی برنامه‌ریزی شناور در روابط عمومی

تاریخ انتشار : ۰۲ شهريور ماه ۱۳۹۵

برند پرس ؛همزمان با برگزاری چهارمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط عمومی، به منظور بررسی موضوع چالش تغییر مدام مدیران پنل تخصصی "برنامه‌ریزی شناور در روابط عمومی" برگزار می‌شود.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، داود زارعیان رییس کمیته علمی چهارمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط عمومی با بیان این مطلب افزود: با توجه به تغییرات مداوم و سریع مدیران ارشد دستگاه‌های اجرایی کشور و به تبع آن تغییر در بخش روابط عمومی، برنامه‌ریزی بلندمدت و دستیابی به دستاروردهای جدید در این بخش از سازمان با مشکلات عدیده‌ای مواجه شده و مدیران روابط عمومی تنها به انجام امور جاری و پیشبرد اهداف کوتاه‌مدت خواهند پرداخت و در بسیاری از مواقع از انجام فعالیت‌های بلندمدت صرف نظر می‌کنند.
 
وی افزود: مدیران سازمان باید به این موضوع توجه داشته باشند که این مدیران روابط عمومی هستند که با توجه به ارتباطات گسترده با بخش‌های مختلف و شناخت خود از سازمان می‌توانند به آن‌ها در شناسایی نقاط ضعف و قوت و مشارکت در برنامه‌های آتی کمک کنند و در صورت نیاز به ایجاد تغییرات مدیریتی در بخش‌های گوناگون، در صورت امکان از تغییر دادن مدیران روابط عمومی که وظایف خود را به درستی در گذشته انجام داده‌اند، اجتناب کرده و امکان اجرای برنامه‌های از پیش تعیین شده را برای آنان فراهم کنند.
 
زارعیان در ادامه بیان کرد: با توجه به این موارد، در چهارمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط عمومی با دعوت از اساتید و مدیران فعال این حوزه، برای شرکت در پنلی چالشی، خواهیم کوشید ضمن شناسایی راهکارهای رفع این مشکل، با انتشار نتایج آن در بین مدیران ارشد، مشکلات و معضلات به‌وجود آمده در این خصوص را تشریح و به بهبود روند حرکتی سازمان‌ها کمک کنیم.
 
 چهارمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌ عمومی ۱۳ شهریورماه سال‌ جاری با محورهای حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی؛ اصول و مبانی، تکنیک‌های ارتباطات خلاق، مدیریت تحلیل و پایش افکار عمومی، مدیریت هویت برند، تشریفات نوین به همراه پنل تخصصی برنامه‌ریزی شناور در روابط‌ عمومی (چالش تغییرات مدام مدیران روابط عمومی)  برگزار می‌شود.
 
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مراجعه به سایت  دبیرخانه دائمی کنفرانس روابط عمومیو یا تماس با شماره تلفن ۸۸۸۰۷۴۵۳ تماس بگیرند.
 
انتهای پیام
اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.