کالامبل؛ نمایشگاه دائمی مبلمان

تاریخ انتشار : ۰۱ شهريور ماه ۱۳۹۵

برند پرس ؛ نمایشگاه اینترنتی کالا مبل این امکان را فراهم می‌کند که شما با انتخاب برند مورد نظر خود، به خرید مبلمان بپردازید.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، سایت کالامبل توسط گروهی از دانش‌آموختگان کارآفرینی دانشگاه تهران راه‌اندازی شده و با بهره‌گیری از فناوری‌های الکترونیکی نوین و شیوه‌های اثربخش، به حمایت از رونق بازار مبلمان و از سویی به حمایت از حقوق خریداران در این بخش از صنعت می‌پردازد.
 
در این سایت به جهت ماهیت متفاوت کالای مبلمان، کارشناسان کالامبل پی بردند که خریداران مبلمان برای اتخاذ تصمیم نهایی خرید، تمایل به بازدید از محصول انتخابی خود دارند؛ در این راستا شیوه طراحی سایت کالامبل و اطلاعات موجود در آن به برقراری تعامل با واحدهای صنفی مبلمان یاری می‌رساند. یکی از مزایای نمایشگاه اینترنتی مبلمان این است که این نمایشگاه به صورت دایمی در تمامی سال دایر است و از همه نقاط کشور امکان دسترسی به برندهای برتر مبلمان را فراهم می‌کند.
 
بنابر اعلام گروه کالامبل، در هر صنعتی فروش اینترنتی نیاز به ایجاد بستر مناسب فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی دارد. امنیت و اعتماد در کسب و کار الکترونیک به راحتی میسر نمی‌شود. بنابراین این مجموعه با معرفی و همکاری واحدهای صنفی معتبر و متعهد بستری امن برای خریداران مبلمان فراهم می‌کند.
 
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت کالامبل مراجعه کنند.
 
انتهای پیام
اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.