سودآوری هواپیمایی اتحاد برای پنجمین سال متوالی

تاریخ انتشار : ۱۲ ارديبهشت ماه ۱۳۹۵

هواپیمایی اتحاد خط هوایی ملی امارات متحده‌عربی برای پنجمین سال متوالی عملکرد مالی سودآور داشته است؛ این هواپیمایی در سال مالی 2015 میلادی سودی معادل 103 میلیون دلار را در ترازنامه مالی خود به ثبت رسانده است.

 

براساس اعلام روابط عمومی هواپیمایی اتحاد خط هوایی ملی امارات متحده‌عربی در ایران، افزایش تعداد مسافران هواپیمایی اتحاد خط هوایی ملی امارات متحده عربی در کنار رشد میزان بار جابه‌جا شده توسط آن در پروازهای باری، درآمد این شرکت را به 9 میلیارد و دویست میلیون دلار در سال گذشته میلادی رسانده است.

 

رشد تقاضا توسط مسافران برای سفر با اتحاد از میزان ظرفیت پذیرش این خط هوایی و رشد شبکه پروازهای منطقه‌ای آن پیشی گرفته که این نکته فعالیت برای توسعه بیشتر را توجیه‌پذیر می‌کند.

 

همکاری‌های تجاری و شراکت با سایر خطوط هوایی بین‌المللی موجب اضافه شدن پنج میلیون مسافر به شبکه پروازهای اتحاد شده که این امر درآمدی معادل یک میلیارد و 400 میلیون دلار برای این شرکت به همراه داشته است.

 

در سال 2015 میلادی اتحاد موفق به جابه‌جایی 17 میلیون و 600 هزار نفر مسافر و 591 هزار تن بار در شبکه بین‌المللی پروازهای خود شده است. این رکوردها با استفاده از ناوگانی متشکل از 121 فروند هواپیمای مسافری و باربری بوئینگ و ایرباس و منابع انسانی شامل 26.566 نفر به ثبت رسیده است.

 

ناوگان تجاری اتحاد در سال گذشته با انجام 97.400 پرواز در سراسر جهان در مجموع مسافتی معادل 467 میلیون کیلومتر پرواز کرده است.

 

در این سال 6 مقصد جدید شامل کلکته، مادرید، هنگ‌کنگ، انتبه (در اوگاندا)، ادینبورگ و دارالسلام به مجموع مقاصد اتحاد اضافه شده و علاوه بر آن ظرفیت جابه‌جایی مسافر در 16 مقصد دیگر آن با اضافه کردن تعداد پروازها، افزایش ظرفیت هواپیماها یا افزایش ضریب اشتغال صندلی‌ها افزایش یافته است.

 

اضافه شدن 11 فروند هواپیما به این خط هوایی در سال 2015 تعداد کل هواپیماهای این ایرلاین را به 121 فروند با عمر متوسط 5.8 سال رسانده است. هواپیماهای جدیدالورود شامل 4 فروند ایرباس A380-800 و 4 فروند بوئینگ 787-9 دریم لاینر است.

 

در حال حاضر این شرکت 26هزار و 565 نفر از 144 ملیت را در استخدام خود دارد که بیش از سه هزار تن آن‌ها اماراتی هستند. بر طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده این نسبت در سال‌های آینده افزایش خواهد یافت.

 

اتحاد خط هوایی ملی امارات متحده عربی است که در سال 2003 تأسیس شده و در حال حاضر به 117 مقصد در سراسر جهان پروازهای مسافری و باری انجام می‌دهد. این خط هوایی پروازهای خود به تهران را از دسامبر سال 2006 میلادی آغاز کرده و در حال حاضر همه روز دو بار بین تهران و ابوظبی پروازهای رفت و برگشت انجام می‌دهد.

 
اخباز
  آموزش
  انرژی
  بانک و بیمه و بورس
  پوشاک
  جواهر و ساعت
  خدمات تجاری
  خودرو
  دکوراسیون و مبلمان منزل
  رسانه
  ورزش و سرگرمی
اخبار
  ساختمان و عمران
  سلامت و بهداشت
  صنایع غذایی
  صنعت
  فرش و کفپوش
  فرهنگ و هنر
  فن‌آوری اطلاعات
  گردشگری
  گوناگون
  لوازم خانه و آشپزخانه
اخبار
  مبلمان و تجهیزات اداری
  مراکز تجاری
  معدن
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  کتاب
  داستان برند
  گزارش تصویری
  رویدادها
  برندینگ
  درباره برندپرس
  ارتباط با برندپرس
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.